Directa.nl is hét merk van LaSer Nederland BV voor uw consumptief krediet en is onderdeel van de Franse LaSer Groep.
LaSer GroupLaSer is in 1968 gestart in Frankrijk als financieringsmaatschappij voor aankopen op de winkelvloer. Inmiddels is de LaSer Group actief in meer dan 8 Europese landen met als kernactiviteiten: aankoopfinancieringen, creditcards en consumptief krediet. De Laser Group heeft ruim 20 miljoen klanten en meer dan 9.000 medewerkers in Europa.
Aandeelhouders
De LaSer Group heeft 2 aandeelhouders, te weten:
LaSer Nederland bestaat sinds 1996 en is gevestigd in ’s-Hertogenbosch. Met ruim 250 medewerkers is Laser marktleider in aankoopfinancieringen.
Sinds 2005 heeft LaSer Nederland een Visa licentie en heeft zij inmiddels ruim 200.000 Visa creditcards uitgegeven.
Heeft u vragen aan Directa.nl over lenen of andere zaken? Bekijk onze veelgestelde vragen, want misschien is uw vraag als eens ooit gesteld. Staat uw vraag er niet bij? Dan vindt u het contactformulier ook bij de veelgestelde vragen.